Źródło: Gazeta Krakowska, 11 stycznia 2006

Tango z rektorem


  W tak zwanej dyskotekowni Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu odbył się Sylwester na bis. Impreza była organizowana przez radę uczelnianą samorządu studenckiego tej uczelni.

  Dzięki dobrej promocji, dyskotekownia szybko wypełniła się po brzegi. Imprezę zaczął koncert Dark Side of The Spoon zespołu z WSB NLU. Pierwsze dźwięki porwały wszystkich do tańca. Kolejnym punktem programu był koncert zespołu reggae Sharpidrooty, a po przybyciu Krzysztofa Pawłowskiego, rozpoczął się Rock N'Roll z Rektorem. Nazwa mówi sama za siebie, a z racji tego, że rektor Pawłowski jest wyśmienitym tancerzem, wokół niego aż roiło się od tańczących studentek. Hitem imprezy było tango z rektorem.

  Około godziny 23 rozpoczął sie konkurs tańca, który prowadziła profesjonalna para taneczna: Paulina Gaweł i Janusz Szczepaniak. Jednak największe zainteresowanie (głównie płci męskiej) wzbudziły wybory królowej balu. Wybrano pięć odważnych dziewczyn, co wbrew pozorom wcale nie było takie proste dziewczyny po prostu się wstydziły. Ale tak na prawdę, nie chodziło tu bynajmniej o konkurs piękności. Niesamowite było zdumienie dziewczyn na scenie.

  Zamiast prezentować swoje wdzięki miały odpowiadać na pytania z ekonomii i rzucać piłką lekarską. Dały sobie świetnie radę.

  O północy, rektor Krzysztof Pawłowski złożył wszystkim studentom uroczyste życzenia na 2006 rok i wzniesiono toast szampanem. Nie był to jednak koniec zabawy. Przy muzyce szkolnych DJ: NoSka, Fatmanskyíego i Neona studenci szaleli do białego rana.

  W chwilach zmęczenia można było odpocząć w klubie studenckim Żak przy piwie i czymś na ząb.

  I tak, tanecznym krokiem studenci WSB zaczęli nowy rok.

  (ATA)
o mnie | kontakt | okiem przedsiębiorcy | w prasie | relacje z absolwentami | niezwykły album | wywiady
Krzysztof Pawlowski 2007 © Wszystkie prawa zastrzeżone